Aktuality
---SVÁTKY---
Vážení pacienti, blíží se vánoční svátky, oznamujeme vám ordinační hodiny v období kolem svátků a Nového roku. Tedy máme dovolenou ve dny 23.12.2021, 27.12.2021 a 31.12.2021. Ostatní dny ordinujeme, jako doposud - bereme pacienty objednané a akutní pacienty se žádankou od obvodního lékaře. Přejeme vám klidné svátky a do nového roku pevné zdraví.
období COVID-19
Vážení pacienti dovolujeme si upozornit, že epidemiologická situace je vážná a stabilizovaní pacienti (zvláště senioři) na zavedené terapi, kteří potřebují léky, by měli zvážit cestu k lékaři - mnohdy stačí požádat o e-recept - nejlépe mailem neurologie zavináč petrpopelka.cz. Nebo Telefonicky, ale to je trochu obtížnější, nestíháme pracovat a brát všechny telefony, SMS forma žádosti na tč. 727 843 350 je lepší volba. Děkujeme
Telefony vs. mail
Prosím o trpělivost. S ohledem na to, že většina komunikace se děje telefonem, nejsem schopen reagovat na všechny hovory, protože se věnuji i pacientům v ordinaci. Když se nedovoláte, prosím zkuste to znovu později a nebo mailem (tato forma komunikace je jistější).
Od pondělí 30.3.2020 ordinujeme
od pondělí 30.3.2020 bude probíhat ordinace v časově omezeném úseku cca 8:00-12:00 - pouze telefonicky objednaní pacienti a to na čísle 727843350 (mobilní číslo) na pevnou linku se nedovoláte, stále platí doporučení - co jde vyřídit telefonicky či elektronicky, tak volte tento způsob. Pacienty vykazující známky infekce - kašel, teplota,... nebereme. Ochranné pomůcky jsou nutnost.
OCHRANNÉ POMŮCKY
Dnes 22.3.2020 jsme od odboru zdraví MMB obdrželi 10 ks respirátorů. Jakmile naše osobní zdravotní situace dovolí přímý kontakt s pacienty budeme ordinovat fyzicky, jinak fungujeme viz níže.
VIDEODOKTOR
Dnes 20.3.2020 jsme spustili službu VIDEODOKTOR - bližší informace na webu videodoktor.cz
UZAVŘENÍ ORDINACE
S ohledem na to, že máme ochranné pomůcky pouze na jeden den, se neurologická ambulance uzavírá do odvolání. Nadále platí mailový a telefonní kontakt. E-recepty fungují. Děkujeme za pochopení.
MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ
Prosíme o pochopení a spolupráci. Vážení pacienti, s ohledem na mimořádnou situaci (nákaza COVID-19), prosíme všechny, kteří pobývali v rizikových oblastech, přišli do styku s nakaženými, či sami vykazují známky infekčního onemocnění, aby nenavštěvovali naši ambulanci. Zároveň prosíme všechny chronické pacienty, kteří jsou na zavedené léčbě o to, aby nechodili osobně pro recepty. Telefonicky na čísle 727843350 a nebo mailem neurologie(zavináč)petrpopelka.cz požádali o předpis léků - zašleme e-recept. Prosíme o pochopení, že telefonické konzultace jsme schopni zabezpečit jen omezeně, komunikace mailem by měla mít větší úspěch. Vyšetřeni budou pouze pacienti po předchozím telefonickém objednání. Přijďte přesně na čas objednání, tím omezíte délku pobytu v čekárně. V čekárně se zbytečně nezdržujte. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.
---středeční ordinační plán---
---S ohledem na prodlužující se objednací lhůty zavádíme zkušebně bezobjednávkový režim. Ve středu jsou pacienti vyšetřeni podle pořadí, ve kterém přijdou. Pacient si po příchodu do čekárny vyzvedne kartičku s pořadovým číslem a čeká, až na něj přijde řada. Kartičky jsou vydávány do 11:00, nejvýše však do pořadového čísla 20.--- Výše uvedené se týká pacientů, kteří již byli v minulosti v naší ordinaci vyšetřeni. Noví pacienti budou vyšetřeni dle aktuální situace a nebo budou objednáni.
© 2013 design Garden